EN

BiASTUDIO

architektura

nadzór

project management

Kim jesteśmy

Każda inwestycja budowlana na wielu płaszczyznach przekształca nasze życie. Na płaszczyźnie ekonomicznej generuje koszty, ale także prawidłowo zrealizowana przynosi zysk. Na płaszczyźnie architektonicznej staje się częścią krajobrazu i jednocześnie zmienia jakość życia jej użytkowników. Dobrze przeprowadzona inwestycja poprawia warunki pracy, polepsza warunki bytowe mieszkańców, zachęca do korzystania z przestrzeni publicznej.


BiASTUDIO jest wiodącą firmą zajmującą się projektowaniem i doradztwem w budownictwie, która dzięki zaangażowaniu na każdym etapie cyklu życia budynków i poprzez umiejętną realizację usług projektowych, konsultingowych, managerskich i inżynierskich dostarcza unikatowe rozwiązania w obrębie starannie zaplanowanych kosztów. 


W ciagu 10 lat dynamicznego rozwoju firmy zbudowaliśmy zespół około 20 osób: architektów, projektantów, inżynierów, project managerów. 

Nasze wartości

ODPOWIEDZIALNOŚĆ - projektując, kontrolując prace budowlane, oceniając stan techniczny budynków ponosimy odpowiedzialność za pieniądze naszych klientów. Jednocześnie nasza współpraca z uczestnikami procesu budowlanego i zleceniodawcami staje się wspólnym planem, za który wszyscy odpowiadamy.

JAKOŚĆ ŻYCIA - produkt naszej pracy zmienia pozytywnie warunki pracy, mieszkania i spędzania wolego czasu.

WSPÓŁPRACA - nie boimy się pytać, dopasowywać zespół do potrzeb i słuchać interesariuszy każdej inwestycji.

Nasza misja

Naszą misją jest, aby każda inwestycja, niezależnie od skali i złożoności była sukcesem dla inwestora i użytkownika, a jednocześnie harmonijnie współtworzyła krajobraz będąc pozytywnym śladem naszej pracy. 

Technologia

Ciągle inwestujemy w najnowsze technologie to projektowania, zarządzania i kontrolowania inwestycji. 

Nasza firma od 10 lat pracuje w oparciu o technologie BIM optymalizując projekty, eliminując błędy i podnosząc tempo realizacji inwestycji. 

        © biastudio

        Architektura, Nadzór, Project Management

This website makes use of cookies. Please see our privacy policy for details.

OK