O nas

BIASTUDIO jest wiodącym biurem architektonicznym zajmującym się projektowaniem budynków i wnętrz, konserwacją bundynków, nadzorem budowlanym oraz doradztwem w budownictwie.

Dominika
Biedunkiewicz

MRIAI, mgr inż. arch.

44

Lat

20

Lat doświadczenia

2

Właściciel firm

Kilka słów

O mnie

Projektowaniem architektonicznym zajmuje się zawodowo od 20 lat. Od 15 lat jestem wspólniczką i managerem BiA STUDIO. W trakcie kariery zawodowej uczestniczyłam w wielu w prestiżowych inwestycjach w Dublinie i w Polsce. Ukończyłam kurs zarządzania w architekturze i kontraktów budowlanych na University College Dublin w 2007, zdobywając irlandzkie uprawnienia architektoniczne w 2009, a następnie moje uprawnienia zostały uznane przez Izbę Architektów RP w 2010 i Polską Izbę Inżynierów Budownictwa w 2011. Posiadam pełen zakres uprawnień do projektowania, nadzorowania i kierowania budową obiektów architektonicznych. Moja specjalizacja to zarządzanie projektami i wdrażanie nowych technologii. Zrealizowałam wiele inwestycji w szczególności z zakresu modernizacji, przebudów i konserwacji zabytków.

Misja

Kreowanie Przestrzeni: Architektoniczna Wizja

Jestem prezesem zarządu BiA STUDIO i moją rolą jest zapewnienie skutecznego funkcjonowania całego zespołu. Wierzę, że dobra architektura to wynik pracy zespołowej, skorzystania z talentów wszystkich uczestników ale przede wszystkim słuchania inwestora i zrozumienia jego potrzeb. W projektowaniu ważny jest dla mnie aspekt funkcjonalności i poprawy jakości życia dla użytkownika architektury. Uważam, że dobra architektura jest trwała, piękna i nie przegadana. Uwielbiam nowoczesne materiały i technologie.

Pasja

Architektura Serca: Inspiracje i Poświęcenie

Moja pasją są podróże. Kocham poznawać różne kultury, piękno natury i kuchnie świata. Każda podróż jest dla mnie inspiracją zawodową. Przy każdym nowym projekcie przywołuje motywy, idee zaobserwowane podczas wycieczek. Pasjonują mnie także nowoczesne i ekologiczne technologie. Wierzę, że dzięki technologii i pomysłom inżynierskim możemy zmienić świat na lepszy i harmonijnie wpisany w naturę.

Praca

Projekty z Pasją: Architektoniczne Działania dla Lepszej Przyszłości

Lubię pracować zespołowo. Skupiam się na słuchaniu, obserwowaniu i planowaniu. Każdy uczestnik procesu inwestycyjnego: Inwestor, architekt, inżynier, wykonawca może twórczo uczestniczyć w projekcie jeśli zaoferuje się mu czas i przestrzeń do twórczego udziału. Moje zadanie polega na poukładaniu tych wszystkich myśli w logiczny i skuteczny ciąg zdarzeń. Wieloletnie doświadczenie na etapie realizacji projektów na budowie pozwala mi wdrażać nowe pomysły projektowe, które przynoszą sukces w realizacji. Lubię wyzwania i skomplikowane zadania. Tego typu zadania pobudzają wyobraźnie i kreatywność.

Projekty BiA Studio

Poznaj unikalne koncepcje i inspirujące rozwiązania architektoniczne, które definiują nowe standardy w branży.