O nas

BIASTUDIO jest wiodącym biurem architektonicznym zajmującym się projektowaniem budynków i wnętrz, konserwacją bundynków, nadzorem budowlanym oraz doradztwem w budownictwie.

Gaweł
Biedunkiewicz

MRIAI, mgr inż. arch., rzeczoznawca budowlany

43

Lat

20

Lat doświadczenia

2

Właściciel firm

Kilka słów

O mnie

Karierę zawodową zacząłem pracując w Polsce i w Irlandii we wiodących pracowniach architektonicznych. W McNally Design International zajmowałem się projektami z zakresu hospitality na całym świecie. Ukończyłem kurs zarządzania w architekturze i kontraktów budowlanych na University Collage Dublin w 2007. Jestem członkiem Irlandzkiego Królewskiego Instytutu Architektów od 2009 roku, posiadam pełen zakres uprawnień do projektowania, nadzorowania i kierowania budową obiektów architektonicznych. Jestem głównym projektantem wielu opracowań w BiA STUDIO w tym wielu nagrodzonych. Jestem także rzeczoznawcą budowalnymi wpisanym na listę biegłych sądowych z zakresu budownictwa.

Misja

Budowanie Przyszłości: Moja Droga do Doskonałości

Moja misją w firmie jest zapewnić jakość naszych projektów. Pracuję jako główny projektant. Uwielbiam przemyślaną i mądrą architekturę i wierzę, że jest ona wynikiem wiedzy, talentu i wrażliwości na potrzeby człowieka. Każdy projekt jest inny, a współpraca z Inwestorami mnie inspiruje. Pomysły na siebie, na biznes, na zmianę świata. Potrzeby każdego naszego partnera biznesowego pobudzają moją wyobraźnię. Uszycie budynków na miarę, wpasowaną i praktyczną to za każdym razem nowe i pobudzające wyzwanie.

Pasja

Tworząc Harmonię: Moja Pasja Architektoniczna

Ludzie przez ostatnie tysiąc lat bardzo zmienili otaczający nas świat. Jako cywilizacja możemy być dumni z realizacji architektonicznych. Od piramid i budowli antycznych po drapacze chmur budynki są dla mnie źródłem inspiracji. Uwielbiam metropolie, ale i malownicze górskie krajobrazy. Oglądam, opisuję i fotografuję świat. Uwielbiam różne przejawy ludzkiej twórczości i kultury. Muzyka, książki, rzeźba i malarstwo to piękne opowieści o człowieku, które zgłębiam z fascynacją.

Praca

Kształtując Świat: Moja Praca, Moja Misja

Budowanie to złożony, wielowarstwowy i kreatywny proces. Na każdym etapie mamy obowiązek przed zamawiającym, przed użytkownikiem i przed sobą samym pracować i dbać o jakość naszej pracy. Często wpasowując się w pomysły biznesowe naszych klientów organizujemy pracę dużego interdyscyplinarnego zespołu i nadajemy wysokie tempo pracy. Zawsze jednak musimy mieć świadomość, że powstałe budynki zostaną na lata i musimy być mądrzy i odpowiedzialni w naszej pracy.

Projekty BiA Studio

Poznaj unikalne koncepcje i inspirujące rozwiązania architektoniczne, które definiują nowe standardy w branży.